Firma

 

Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej "MIRMED"

Nowoczesny ośrodek rehabilitacyjny prowadzący terapię
dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta!


Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej MIRMED działa z powodzeniem od 2005 roku. Przyjmujemy dorosłych i dzieci z różnymi problemami zdrowotnymi. Prowadzimy terapię osób z wadami postawy, zespołami bólowymi, zmianami zwyrodnieniowymi, zaburzeniami w obrębie stawów skroniowo-żuchwowych. Zajmujemy się osobami ze schorzeniami i uszkodzeniami układu nerwowego – po przebytym udarze, urazie mózgu, ze stwardnieniem rozsianym, z chorobą Parkinsona, urazem rdzenia kręgowego, po usunięciu guza mózgu. Opiekujemy się dziećmi z zaburzeniami rozwoju psychoruchowego, mózgowym porażeniem dziecięcym, przepuklinami oponowo-rdzeniowymi, zanikami mięśniowymi, wadami postawy i skoliozami. Przygotowujemy naszych pacjentów do planowanych zabiegów operacyjnych i usprawniamy ich po operacji.

Naszym atutem jest kilkunastoosobowy wysoko wykwalifikowany zespół terapeutów posiadających świadectwa ukończenia najlepszych w Polsce uczelni wyższych, certyfikaty studiów podyplomowych oraz międzynarodowe dyplomy terapeutów uznanych na świecie koncepcji fizjoterapeutycznych, takich jak PNF, NDT Bobath dla dzieci i dorosłych, różnych szkół terapii manualnej, osteopatii, kinezjologii i innych. Współpracujemy ze specjalistami różnych dziedzin medycyny oraz z ośrodkami naukowymi, łącząc wiedzę praktyczną z najnowszymi doniesieniami naukowymi. Oprócz fachowej i efektywnej terapii zapewniamy coś więcej – zrozumienie, otwartość i wrażliwość…

 

Dodatkowo, naszą wiedzą i umiejętnościami, wspieramy fundacje i stowarzyszenia.

BSA Pro Tour


BSA Pro Tour - Jesteśmy opiekunami młodzieżowej grupy kolarskiej BSA Pro Tour utworzonej przez Stowarzyszenie BSA Pro Tour (Bike Sport Association Pro Tour). Jest to stowarzyszenie kultury fizycznej, które rozpoczęło swoją działalność 01.01.2010 roku. Celem stowarzyszenia jest prowadzenie szkolenia sportowego w sekcjach, organizacja imprez popularyzujących sport zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży, współpraca ze szkołami oraz klubami sportowymi, jak również organizacja letniego i zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży, w ramach obozów sportowych. Opiekujemy się młodymi zawodnikami, którzy doznali kontuzji.


Fundacja Bioderko


Fundacja Bioderko - Współpracujemy z Fundacją Bioderko, która zrzesza, wspiera i edukuje osoby z chorobami stawów biodrowych. Konsultujemy pacjentów, udzielamy fachowych porad i edukujemy w zakresie nowoczesnej fizjoterapii. We współpracy z  Fundacją Bioderko organizujemy warsztaty dla pacjentów pogłębiające ich wiedzę z zakresu fizjoterapii.


Fundacja „SMAk życia”


- Rozpoczęliśmy współpracę z Fundacją „SMAk życia”, której podopieczni chorują na zanik mięśni.


Serdecznie Zapraszamy!